Kasko Sig. Dan.Hizmetleri

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Kasko Sig. Dan.Hizmetleri

Aracınıza kasko yapmış iseniz;Aracınız herhangi bir hasar durumunda Poliçede sözleşmesinde çerçevesinde ilgili sigorta şirketi tarafından tazminat ödemesi yapılmadığı takdirde ödenmesinde aracılık yapar.


KASKO NEDİR?

        Kasko Sigortası; aracı, aşağıda yazılı tehlikelerin biri veya birkaçına karşı teminat altına alır. Poliçede belirtilmeleri koşuluyla, aracın standardının dışında yer alan her türlü aksesuar ve ses, iletişim, görüntü cihazları da sigorta kapsamı içindedir.

-Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla müsademesi, 

-Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, 

-Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler, Aracın yanması, Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi. Vs,

 TEDBİRGE KASKO SİGORTASI GERİ DONÜŞÜM HİZMETLERİ NE İŞE YARAR ?

     Aracınızın Kasko poliçesi özel şartlar ve Genel şartlar çerçevesinde tehlikelere karşı teminat altına alır. Aracınıza herhangi bir hasar durumunda Poliçede belirtilen özel şartlar ve Genel şartlar çerçevesinde ilgili sigorta şirketi tarafından tazminat ödemesi yapılmadığı takdirde ödenmesinde aracılık yapar.